39:00
хвилин
Скачай наш додаток
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Новини

slide
Види суші и ролів: усі назви та різновиди
21.06.2021
Більшість чули тільки про «Філадельфію» і «Каліфорнію», а японські назви звучать для нашого вуха дивно і абсолютно не запам'ятовуються. Давайте розберемося, що таке суші і роли, які є види суші, які роли бувають, і як їх готують. Ці знання стануть у пригоді, якщо ви будете замовляти японське блюдо для вечірки, на свято або вечерю для двох.
slide
Що таке Рамен? Це японський чи китайський суп?
21.06.2021
Рамен - це японський суп, який готується на м'ясному або рибному бульйоні з додаванням локшини, м'яса, овочів, прянощів і спецій. В Японії знаменитий тепер суп з'явився всього 100 років тому. Тоді ще в світі не знали про японський рамен: що це таке. Тим дивніше, що він став таким популярним, і в усьому світі вважається японським, а не китайським блюдом.
slide
Азіатські супи: Рамен, Том-Ям і Лагман.ТОП-3 популярних східних супу
21.06.2021
Азіатські супи бувають гострими, кислими, пряними. Їх відрізняє велика кількість інгредієнтів, насиченість, незвичайний смак і аромат. Національні страви є в багатьох азіатських країнах, але ми розповімо про ТОП - 3 найулюбеніших азіатських супа: японський «Рамен», тайський «Том-Ям» та корейський «Лагман».
slide
Користь маринованого імбиру. Як правильно споживати імбир?
06.05.2021
Японська кухня вважається рафінованою та точною. Жоден інгредієнт не з'являється в ній просто так. Це в повній мірі відноситься і до імбиру. Знаєте, яке у нього призначення? Спочатку шкода і користь маринованого імбиру японців не цікавили. Його завданням було «обнулити» смакові рецептори людини, щоб один смак ролу не накладався на інший. Для японців не важливий кінцевий результат – наїстися, а важливий сам процес і насолода їм.
slide
Як приготувати заправку для суші самостійно?
06.05.2021
Ви знаєте, як правильно їсти суші та роли? Знаєте, наприклад, про те, що чоловікам згідно з етикетом можна їх їсти прямо руками, а жінкам – ні? Або про те, що коли роли подаються з іншим соусом, то слід відмовитись від соєвого? У споживанні цього продукту є багато всяких тонкощів, а в їх приготуванні і того більше. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як приготувати заправку для суші самостійно, щоб саморобні роли були майже такими ж смачними, як наші.