39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Оплата та доставка

Доставка суші кур'єром безкоштовно додому до Вашого столу - це все про “КотоСуші”

 

Що потрібно, щоб смачні та ароматні роли приїхали до Вас впродовж 39 хвилин? 

Всього 3 пункти:

 1. Ви повинні знаходитись у зоні доставки, яка виділена зеленим кольором на Карті. “КотоСуші” гарантує Вам безкоштовну та швидку доставку суші та ролів у межах обумовленого часу у будь-яку точку міста на карті в рамках цієї зони. Ми обмежили територію доставки для того, щоб роли приїжджали до Вас протягом не більш, ніж 12 хвилин після приготування, в спеціальних термосумках помаранчового кольору. Тоді їх можна порівняти зі стравами, які подають у найкращих японських ресторанах.
 2. Ваше замовлення має бути не менше ніж на 299 грн. Чому існує мінімальна сума замовлення? Відповідь досить проста: якщо сума замовлення буде меншою, то витрати на упаковку та доставку перевищать вартість самих страв, а ми щиро бажаємо, щоб Ви насамперед насолоджувалися смачними суші, а не платили за безумовно красиву упаковку, в якій доставляються наші роли. У КотоСуші немає платної доставки? Ми не служба таксі та спеціалізуємося на приготуванні та доставці їжі, наші адміністратори спеціалісти тільки в одній сфері, вони класно складають маршрут та контролюють роботу кур'єрів так, щоб доставка була супер швидкою, але виставляти тарифи на різні зони та різний час вони не вміють.

  1. Зелена зона – мінімальне замовлення 299 грн., час доставки 39 хвилин.
  2. Помаранчева зона – мінімальне замовлення 499 грн., час доставки 59 хвилин.
  3. Червона зона (гранична зона) – мінімальне замовлення 799 грн., час доставки 79 хвилин.
  4. Фіолетова зона – сума мінімального замовлення відсутня – платна доставка 200 грн, час доставки 99 хвилин.

 

 1. Оплата онлайн на великі замовлення. Якщо Ваше замовлення більш ніж на 2999 грн, то ми попросимо Вас провести оплату онлайн. Ми провели більш ніж 5 годин у спекотних дискусіях з цього приводу і, підготувавши аналітику, зрозуміли, що 1,03% від загальної кількості замовлень у службу доставки їжі, робляться з метою “бешкетування”, а це більше 600 замовлень на рік! Та 96% від цих замовлень здійснюються на суму більш, ніж 2999 грн. Ми цінуємо працю наших співробітників та прагнемо, щоб кожен рол від КотоСуші приносив гастрономічне задоволення для клієнтів Кото.

 

Варіанти оплати:

 1. Оплата на сайті через сервіс Fondy.
 2. Оплата готівкою кур'єру після доставки.
 3. Оплата на картку (запитайте у оператора кол-центру).
 4. Оплата терміналом або qr кодом

 

КотоСуші - це онлайн ресторан, а значить:

 1. Ви можете оформити та оплатити замовлення на сайті kotosushi.com.ua
 2. Ми готуємо та безкоштовно доставляємо суші та боули по місту Дніпро.
 3. У нас немає класичного ресторану, де можна посидіти чи забрати їжу із собою.

 

Ваші “Котосуші”