39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Супи

Знижка - 9%
на Рамен з курочкою
Знижка на Рамен з курочкою -10%
Знижка - 10%
на Рамен зі свининою
Знижка на Рамен зі свининою -10%
Білий том ям з морепродуктами
369 грн
Червоний том ям з морепродуктами
389 грн
Рамен з морепродуктами
339 грн
Знижка -9%
Рамен з курочкою
297 грн
269 грн
Рамен місо з курочкою
297 грн
Рамен місо зі свининою
309 грн
Знижка -10%
Рамен зі свининою
309 грн
279 грн

Коли плачуть дощем хмари,

то не варто сумувати.

Дозволь собі чашу

Рамен забажати!

Рамен (яп. ラ ー メ ン, 拉 麺, 柳 麺 ра: мен) - японське блюдо з пшеничного локшиною. Але назвати його просто супом з локшиною буде таким самим злочином проти смаку і людства в цілому, як обізвати італійську пасту альденте недовареними макаронами! Якщо Ви зараз вирішуєте, чи варто замовити рамен додому або в офіс, то давайте ми Вам трішки розповімо про нього: як його у нас готують і як проходить доставка цього супу за потрібною адресою. Ви точно здивуєтеся!

Що таке рамен і звідки він з’явився?

Японський суп "Рамен" - це близький родич азіатського "Лагман", китайського "Лямань" і корейського "Рамьон" (ми підозрюємо, що у них один тато). Доля супу рамен в Японії нагадує долю справжніх японських суші в Америці. Рецепт супу в Японію потрапив разом з китайськими поселенцями, і одразу знайшов в Країні Вранішнього Сонця заслужену популярність. Більш того, як в Америці проводили експерименти над суші, використовуючи в якості начинки найрізноманітніші інгредієнти, так і в Японії експериментували над китайським супом, використовуючи в якості додатків все найсмачніше, що змогли знайти.

У японському варіанті бульйон вариться 8-9 годин і потім додатково доводиться до ідеальної консистенції, кольору і смаку *. Також в раменах використовується локшина особливого виду - пшенично-рисова, широка і дуже щільна.

* Перед тим, як стартує наша знаменита надшвидка доставка японського супу в Дніпрі, кухарі витрачають на приготування бульйону 16-20 годин. Зате він справжній - ароматний і дуже смачний, такий, яким і повинен бути!

Бажаючим замовити рамен вже зараз, давайте швиденько розповімо, як ми його для Вас приготуємо.

У чому особливість наших раменів?

Як і формат східної кухні, рамен стає все популярнішим, але в КотоСуші його готують по-особливому!

  1. Ми робимо рамен на замовлення в 8 класичних різновидах (курка, курка + креветка, креветка, телятина і ін.), При чому замовити суп можна в звичайній і гострій варіації (це обговорюється при замовленні).
  2. Розмір порції становить, ні багато ні мало, 550-650 грам - це кращий варіант, щоб втамувати голод!
  3. У цих супів колосально висока собівартість. Але у КотоСуші працюють за мінімальною націнкою заради того, щоб Ви могли замовити рамен в Дніпрі саме таким, яким він повинен бути.
  4. У наших супах дуже багато начинки. У кожній порції всього лише 250 грам бульйону + 100 грам м'яса + 100 локшини, а решта - це додаткові традиційні компоненти (тамаго, Пакча, шиітаке, яйце).

Чим ще примітний цей суп?

Наш японський суп з доставкою в Дніпрі дуже щільний і насичений, але при цьому його не можна назвати супер-калорійним - в порції 650 грам близько 500 корисних калорій.

Як ми його подаємо?

Тут у нас все вкрай традиційно, як і в Японії: в боульницю викладається вся начинка, потім в баночці окремо подається бульйон (доставка супів до клієнта здійснюється, коли вони розігріті до оптимальної температури в 75 ° С). Ви самі змішуєте бульйон і начинку. До супу йде свій індивідуальний набір - вилочка, ложка і 4 серветки.

Як ми його привозимо до Вас?

Якщо потрібно суп з доставкою додому, в офіс, до друзів, з приводу і без нього - просто натисніть «замовити», і ароматний суп може приїхати до Вас вже через 39 хвилин! Про те, як ми розвозимо суп рамен в Дніпрі, Ви можете докладніше дізнатися з розділу «Оплата і доставка». Тут скажемо просто, що ми найшвидші в місті (а ще - найтурботливіші і ввічливі, можете перевірити).

Сортування