39:00
хвилин
Скачай наш додаток
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Новини

slide
Традиційні японські страви, які потрібно скуштувати!
18.12.2021
Знаєте, у цьому житті є речі, які не можна не скуштувати. І це не про якийсь екстрим, типу стрибків із парашутом. Рекомендуємо починати з чогось простішого. Наприклад, такого, що точно сподобається, не вплине негативно на здоров'я і що можна повторювати постійно. Давайте перерахуємо традиційні японські страви, які дійсно варто спробувати кожному!
slide
Боули – це справді смачно?
18.12.2021
Боули… Ще недавно їх згадка в меню викликала легкий подив. Сьогодні гурмани та поціновувачі азіатської кухні розкуштували та полюбили їх гарячими серцями. І їх справді є за що любити. Однак на планеті Земля ще залишилися люди, які не знають що таке боул, як їсти боул, і що буде, якщо вживати їх трохи більш ніж часто. Цим матеріалом ми, в міру своїх сил, спробуємо зменшити кількість таких людей, і докладно розповісти їм про боули, а також згадаємо про поке-боул – це відносно новий тренд, що набирає популярності.
slide
Як правильно та швидко крутити роли в домашніх умовах?
31.10.2021
Популярність японської кухні така велика, що Ваших знайомих, які не куштували її страви, можна перерахувати на пальцях. Самі подумайте, зараз можна зробити один дзвінок, і вже за 40 хвилин чудові роли будуть на Вашому столі. Однак, де було б людство, якби ми не прагнули все помацати і спробувати зробити самостійно? Ось і Ви напевно прийшли сюди, щоб дізнатися, як правильно крутити роли, щоб не залежати від суші-кафе, ресторанів японської кухні та сервісів доставки. Ну давайте спробуємо!
slide
Як приготувати ідеальний рис для ролів?
27.10.2021
Рис для ролів ... Ви можете порахувати це дивним, але саме його японці традиційно вважають головним компонентом страви, а зовсім не червоне м'ясо лосося, ніжний вершковий сир, ікру летючої риби або м'якоть авокадо. Якщо задуматися, в цьому немає нічого дивного. Одне з головних рис японської кухні - це застосування високорівневих інгредієнтів, і якщо вся начинка складається з них, то базою служить саме рис. Якщо начинка - це квітка лотоса, то рис - це гладь ставка, де він росте! Як приготувати рис для ролів? Давайте зараз докладно розповімо!
slide
Що таке макі роли і де їх замовити?
27.10.2021
Хосомакі! Футомакі! Урамакі! Якісуші! Що ?! Думаєте, ми з’їхали з глузду і бурмочемо якусь нісенітницю? Та ні, просто перераховуємо види суші. Запевняємо, всі вони варті докладної розповіді про себе. Тому ми представляємо цей ексклюзивний енциклопедичний матеріал, щоб Ви після його прочитання могли орієнтуватися в світі ролів і суші, як риба в воді. Основний акцент давайте зробимо на найпопулярніший вид блюда - макі роли.