39:00
хвилин
Скачай наш додаток
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Новини

slide
Як вибрати свіжу рибу для суші?
21.08.2021
Як вибрати свіжу рибу для суші? і багато цікавих фактів про лососем і сьомгою
slide
Калорійність ролів та суші: наскільки калорійні?
22.07.2021
Японська їжа – суші та роли – швидко стала популярною. Але багатьох, хто слідкує за своїм харчування, хвилює питання, чи калорійні роли, чи можна їх їсти при схудненні, чи не буде шкоди для здоров'я, якщо часто включати їх у повсякденне меню.
slide
Модні сніданки: боули, віденські вафлі і панкейки
21.07.2021
Каша - їжа наша - вже давно перестала вважатися єдино правильним сніданком. Перелік корисних сніданків поповнили інші страви, які прийшли до нас із різних країн світу. Ви, звичайно, можете сказати, перефразовуючи: «що німцеві добре, то українцю смерть». Але ми пропонуємо вам вивчити ТОП-3, до якого входять популярні сніданки на сьогоднішній день, і зробити усвідомлені висновки.
slide
Чи можна роли на ПХ і при дієті?
21.07.2021
Суші і роли стали дуже доступними і мега популярними. Меню суші-ресторанів і кафе вражає різноманітністю. А прихильників правильного харчування (ПХ) цікавить, які роли можна на ПХ і взагалі чи можна їсти роли при схудненні. Питання насправді тільки на перший погляд звучить абсурдно, адже якщо проаналізувати склад, виявиться, що в суші і роли входять оптимальні складові.
slide
Що таке Рамен? Це японський чи китайський суп?
21.06.2021
Рамен - це японський суп, який готується на м'ясному або рибному бульйоні з додаванням локшини, м'яса, овочів, прянощів і спецій. В Японії знаменитий тепер суп з'явився всього 100 років тому. Тоді ще в світі не знали про японський рамен: що це таке. Тим дивніше, що він став таким популярним, і в усьому світі вважається японським, а не китайським блюдом.