39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Новини

slide
Що таке «щасливі години» та які акції пропонує доставка Котосуші?
14.09.2023
Безкоштовні роли або ж страви за півціни: що таке «щасливі години» та які акції пропонує доставка Котосуші? «Тихі» години - в «щасливі». Саме за такою методикою безліч закладів по всьому світу заохочували клієнтів робити замовлення в так званий «період тиші». Йдеться про час, коли продажі зменшують оберти або ж повністю стають на «паузу». Однак, давайте про все по черзі.
slide
Поради від КОТО
26.08.2023
Роли для гурманів, найсмачніший соус та безкоштовна доставка: ТОП-7 порад від Котосуші
slide
Суші та пітбулі, або про що мовчать КОТО
16.07.2023
Ні для кого не секрет, що першочергове завдання доставки КотоСуші – смачно нагодувати своїх клієнтів. Ні, це не просто гарний узагальнений вираз. Це наша місія. Наша мета. Суть роботи. Хтось колись замислювався, які етапи проходять роли від Кото, перш ніж потрапити до вас за стіл? Якщо ні, то зараз ми розповімо, що криється під нашою робочою вуаллю.
slide
Автентичні страви Азії тепер в меню КотоСуші
20.06.2023
У світі гастрономії завжди є місце для інновацій та пошуку смакових вражень. Сучасність підштовхує нас до експериментів, витісняючи звикле, докучливе, знайоме. Однак, як доводить практика, насправді цікаве та нове - це добре забу-те старе. Саме про таке і йтиметься мова.
slide
Ритм міста та бізнес-ланчі
07.05.2023
Чи давно ми замислювалися над тим, що ж потрібно нашому гостю? Можна було просто запитати, що він хоче? Але ні, це не цікаво і не завжди результативно, і навіть частіше шкідливо. Сам Генрі Форд говорив: "Якби я слухав своїх покупців про те, що їм потрібно, то я б виробляв швидких коней, а не машини".