39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Про нас

Доставка “КотоСуші” за 39 хвилин у Дніпрі.

Котосуші - це суміш високих технологій на кухні та традицій класичної Японської та Гавайської кухонь.

Що ж такого особливого в нашому сервісі доставки суші та боулів?

 1. Смачні суші - це в першу чергу злагоджена робота команди професійних кухарів.

Ми не кидаємося гучними гаслами, що наші кухарі найкращі суші - кухарі в світі ,тому що це була б повна нісенітниця. Всі ми знаємо цих кухарів і, повірте, їх суші дійсно чудові, але спробувати їх можна тільки в Японії.

Ось, наприклад, ресторан людини, котрій ціле покоління суші майстрів зобов'язане своєю любов'ю до суші Су. Джиро https://www.sushi-jiro.jp або в США http://hashirisf.com. Суші ресторан, який зовсім недавно отримав найвищу нагороду ресторанної сфери "зірку Мішлен".

Суші майстри не виїжджають зі своїх ресторанів і закохані в свою справу вже багато років. Як втім закохані в суші і ми. Ми - це справжня сім'я, де кожен співробітник, будь то учень кухаря або шеф, є професіоналом, а кожна його дія на кухні чітко регламентована та закріплена в безлічі інструкцій і рецептів з приготування суші та боулів.

2. Приготування смачних суші, вимагає якісних інгредієнтів та комфортних умов роботи. Адже, яким би вмілим не був суші кухар, без якісного свіжого лосося, справжнього рису для суші або сиру Філадельфія, складно приготувати смачний ролл Філадельфія або Каліфорнія.

Ми забезпечили наших кухарів якісними продуктами і обладнанням для готування, а кур'єрів екологічно чистими електроскутерами для доставки, всім тим, щоб якомога швидше та за доступною ціною доставити до Вашого столу дійсно смачні суші.

3. Доставка суші і високі технології.

Мобільний телефон та інтернет міцно увійшли в наше життя, так чому ж високі технології до сих пір не впроваджені в жодному ресторані в Україні.

Це питання було вирішене і ми довірили приготування рису і нарізку ролів роботам "Suzumo", які  виконують 55 відсотків робіт з приготування і доставки суші. Ці японські роботи повністю відповідають за якість рису для суші і ідеальну порційну нарізку суші-ролів. Саме ця комбінація робить "КотоСуші" такими смачними і дозволяє нам доставляти суші за 39 хвилин.

4. Доставка їжі в Дніпрі та екологія.

Здавалося б, доставка це дуже просто. Упакувати суші або боул у пластикову коробочку, покласти в пакет, віддати водієві, і доставка їжі виконана.

А якщо кількість цих доставок їжі помножити на всіх жителів Дніпра, які замовляють їжу додому протягом одного року? Ми робимо свій внесок в екологію рідного міста. Як?

1. Упаковка для суші, боулів, пакети для доставки виготовляються з еко-паперу, а не пластику.

2. Кур'єри "КотоСуші" доставляють їжу на спеціальних електроскутерах.

3. На кухні встановлені спеціальні очисні фільтри, які забезпечують ідеально чисту воду для приготування суші.

 

Секрет гарного сервісу доставки їжі, простий.

Любіть кожного гостя, пропонуючи йому якісні смачні страви.

Регулярно знижуйте ціни на страви, оптимізуючи виробництво так, щоб кожен співробітник без втрати якості, міг бути максимально ефективний, а там, де це можливо, довіряйте роботу сучасним технологіям та обладнанню.