39:00
хвилин
Скачай наш додаток
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Коткоїни

Суші безкоштовно (за "бонуси-коткойни")

Ми в "КотоСуші" розробили систему нагород за кожне замовлення клієнта для того, щоб в майбутньому кожен наш гість, виконуючи різні завдання, міг отримувати коткойни, а їх обмінювати на суші і роли.

Коткойни - це наші внутрішні бонуси, вартість одного такого бонусу "коткойн" дорівнює 1 гривні, а отримувати ці бонуси можна за що завгодно.

Саме отримання суші за бонуси можна розділити на дві основні дії в додатку "КотоСуші":

Перше джерело бонусів - це замовляти суші, сети або закуски і отримати 5 % від суми на бонусний рахунок, а потім обмінювати ці бонуси на будь-які страви з меню нашої доставки.
 

Зверніть увагу що кешбек нараховується тільки за онлайн замовлення (з сайту або додатку).

Друге джерело бонусів - це виконувати різні квести і завдання, які є у нас в додатку. Кожне виконане завдання принесе вам заповітну "ачівку" і поповнить рахунок на певну суму: від 10 до 100 коткойнів.

Вам не потрібно вибирати один із способів, обидва ці способи доступні одночасно для всіх клієнтів "Кото".

Давайте розберемо на конкретному прикладі, як виглядає система бонусів-Коткойнів:

1 Скачайте додаток за спеціальним QR кодом і отримайте 20 коткойнів, які вже будуть у вас на бонусному рахунку протягом доби після першого замовлення з програми.

2. Замовте будь-яку страву з нашого меню. Наприклад суші сет принесе вам ще приблизно 33 коткойни.

3. А якщо виконати ще будь-яке із завдань в додатку, то ви отримаєте ще від 10 до 100 коткойнів на бонусний рахунок.

Як користуватися коткойнамиі і як отримувати суші безкоштовно?

Все просто: при замовленні в додатку виберіть блюдо, яке вам сподобалося, а в меню “варіанти оплати”  потрібно вибрати "Коткойни": якщо сума на вашому бонусному рахунку достатня, то коткойни спишуться, а ваші суші будуть у вас вдома вже через 39 хвилин.

Суші-сет безкоштовно на День народження

- Так ви правильно прочитали цю фразу!

- Ні, це не просто реклама і спроба привернути вашу увагу :)

Ми дійсно подаруємо вам суші сет на ваш День народження. Навіть, якщо ви не зробите в цей день замовлення, ми все одно привеземо вам суші-сет безкоштовно.

Суші-сет в подарунок отримати досить просто, принаймні якщо ви є нашим постійним клієнтом.

Для цього, скачайте додаток котосуші на appstore або googleplay, заповніть всі поля, в тому числі і дату вашого народження. Просто насолоджуючись смачними суші з безкоштовною доставкою, дочекайтесь, коли настане ваш День Народження. У цей день кур'єр доставки їжі "Кото" подзвонить Вам в двері з коробочкою смачних суші від нашого ресторану.

Для отримання суші сету в подарунок ви повинні виконати всього дві умови:

1 бути членом нашого клубу "Кото", тобто завантажити і не видаляти у себе з телефону додаток "Котосуші"

2 - мати на бонусному рахунку не менше 400 коткойнов за два дні до Дня народження і не списувати їх до цього самого дня. Це потрібно, щоб програма могла вас правильно визначити і оформити замовлення самостійно, без дзвінків операторів і інших формальностей.

Боул безкоштовно з доставкою за перемогу в Грі

Після кожного замовлення в КотоСуші ви отримаєте можливість виграти смачний боул, який ми додамо до Вашого наступного замовлення.

Щоб отримати боул безкоштовно, потрібно всього лише після замовлення перейти до трекера і, натиснувши на "Таємну призову кнопку", взяти участь у грі, дуже схожу на ретро гру "Ну постривай". За перемогу в цій грі ви отримаєте боул від КотоСуші безкоштовно вже до наступного замовлення. Але будьте уважні - для перемоги у вас тільки один шанс, два рази поспіль в призову гру зіграти не можна.

Спробувати удачу і виграти боул ви зможете при кожному наступному замовленні, так що боулів від КотоСуші у вас буде дуже багато.

До речі, не забудьте, що боул за перемогу в грі, можна використовувати протягом 2-х тижнів з дня виграшу, потім подарунок анулюється.

Детальніше про наші акції та бонуси вам зможуть розповісти наші оператори Колл центру.

slide
Чи можна дітям суші та соєвий соус?
26.07.2022
Сьогодні на порядку денному дуже цікава і спірна тема, яка звучить так: чи можна їсти суші дітям? Та й щоб тема азіатської кухні для дітей була повністю розкрита, також розповімо, чи можна давати соєвий соус дітям. Давайте розбиратися.
slide
Суші: користь чи шкода? Що буде, якщо їсти багато суші?
26.07.2022
Користь і шкода суші - як багато вже сказано про те, наскільки ця страва чудово корисна і огидно шкідлива! Власники суші-барів і фанати японської кухні наполягають на їхній беззастережній користі, тоді як дієтологи обережно говорять про зайву калорійність і можливу шкоду (у певних випадках). Хто має рацію і кому вірити?
slide
Бюджетні начинки для ролів: ТОП-10 недорогих рецептів
25.07.2022
Сьогодні ми розповімо про найсмачніші та найдешевші начинки для ролів. Оформимо матеріал у вигляді «ТОП-10 рецептів» для зручності та простоти сприйняття.