39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Японська кухня в Дніпрі: суші і рамени з доставкою

20.09.2021

Ви не замислювалися, чому японська кухня настільки популярна? Чому багато туристів їдуть в Країну Висхідного Сонця саме за гастрономічними враженнями? Можливо тому, що вона так сильно відрізняється від нашої? А може тому, що в ній не використовуються продукти тривалого зберігання, і акцент робиться на первозданний вигляд і смак? Давайте спробуємо в цьому розібратися. Отже, японська кухня в Дніпрі, чому вона популярна, і як до неї долучитися.

Причини визнання японської кухні

Японська кухня досягла загальносвітового визнання, тому що в ній:

 • застосовуються свіжі продукти високої якості;
 • використовується велика кількість найрізноманітніших морепродуктів;
 • превалює поєднання кількох смаків в одній страві;
 • страву подається у вигляді невеликих шматочків, які не потрібно ділити;
 • основні акценти ставляться на естетику і зовнішній вигляд їжі (поєднання кольорів і відтінків);
 • присутній унікальний етикет.

Від себе ми просто скажемо, що японська кухня - це смачно, корисно і красиво. Ось чому вона популярна.

Трішки історії

Можливо, причини відмінності японської кухні були закладені в епоху відособленості цієї країни. Зовнішня політика самоізоляції Японії від зовнішнього світу тривала з +1641 по 1853 роки, коли сьогунат на чолі з Імператором закрили країну для будь-яких іноземних громадян, прагнучи виключити будь-який сторонній вплив на розвиток держави. В умовах повної ізоляції Країна Вранішнього Сонця отримала самобутнє мистецтво (живопис, поезію, музику), архітектуру, літературу і, звичайно, кухню.

Чи можна спробувати справжні страви японської кухні в центральній частині України?

Що робити, якщо раптом захотілося покуштувати страви японської кухні? Завдяки її популярності з цим тепер немає ніяких проблем. Ми готові сперечатися, що найближчий ресторан японської кухні в Дніпрі знаходиться не більше ніж в 30 хвилинах їзди від Вас (якщо немає пробок). Але чи відповідає подана там їжа необхідним стандартам? Взагалі, в Японії дуже гостро реагують на те, що їх національні страви в інших країнах переінакшують настільки сильно, що від них залишається лише тінь початкової ідеї *.

* А коли суші і роли добираються до провінційної глибинки, то тамтешні «боги маркетингу» творять таке, що у японців, які мають пунктик щодо дотримання традицій, волосся б на головах встали дибки (назви закладів - Суші-Муші, Пару-Палиць, Япона - зять; назви ролів - «Гарячий Джон Сноу», ролл «Гомо-сяке», сет «Ширше-Харі).

Якщо Ви хочете спробувати справжні суші і роли, то будьте обачні і обережні. Далеко не факт, що навіть та японська кухня (суші) в Дніпрі, до якої Ви долучитеся, буде відповідати тій, яку 200 років захищали сьогунат і Імператори.

Що можна зустріти

Які недоліки можуть зустрітися, якщо замовити японську їжу:

 • злиплий рис;
 • перемороженний (а значить пухкий і сухий) лосось;
 • заміна інгредієнтів на більш дешеві (наприклад, вершковий сир на самий бюджетний крем-сир, заміна атлантичного і тихоокеанського лосося на червону рибу найдешевших сортів).

Це можна зустріти у половини закладів, що пропонують японську їжу. Тому не факт, що діставшись до ресторанчика з японською їжею або суші-бару, Ви залишитеся задоволені своєю трапезою.

Що пропонуємо ми

Бажаєте замовити японську кухню в Дніпрі і поласувати справжніми ролами? Вам не треба нікуди їхати і щось шукати. Ласощі японської кухні самі приїдуть до Вас, причому дуже швидко!

У нас:

 • завжди охолоджений свіжий лосось (ми категорично не використовуємо переморожену сировину);
 • ідеальний рис, зварений японським роботом Suzumo sushi Robots для приготування суші;
 • абсолютну відповідність рецептури і складу - сир Philadelphia, ікра летючої риби «тобіко», великі тигрові креветки.

Крім ролів Ви можете замовити японську їжу, можливо, менш популярну у нас, але не менш смачну. Наприклад, рамени * - це традиційні супи Країни Вранішнього Сонця зі спеціальним сортом пшеничної локшини, бульйоном і різними екзотичними добавками.

* Наші рамени гідні того, щоб розповісти про них окремо. Роли - це здорово, роли - це смачно, роли - це визнано в усьому світі. Але ось який фокус - за опитуваннями, які проводилися в Японії, самі жителі цієї країни саме рамен вважають найбільшим японським винаходом. Для того щоб приготувати бульйон для цієї страви, наші кухарі витрачають по 16-20 годин. Після Вашого дзвінка цей гарячиий бульйон ми заливаємо у окрему ємність і разом з першосортною пшеничною локшиною, екзотичною начинкою відправляємо в дорогу!

Підсумки

Рекомендуємо: якщо Ви не дуже хочеться шукати ресторан з належною якістю обслуговування і приготування, якщо на вулиці погана погода, якщо скоро прийдуть гості, якщо хочеться побалувати себе і близьких, то не треба робити зайвих рухів. Доставка японської їжі займе зовсім небагато часу, і Ви одразу можете:

 • замовити роли;
 • замовити рамени;
 • замовити Боул;
 • замовити снеки і напої.

Все це буде відмінної якості і приїде до Вас вже через 39 хвилин після дзвінка. Чи варто шукати щось ще, якщо можна зараз дати старт відмінному гастрономічному святу в стилі Країни Вранішнього Сонця. Японська кухня в Дніпрі у особі КотоСуші чекає Вашого дзвінка!

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?