39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Топ 10 фактів о Котосуші FAQ

10.06.2020

10 Клієнт: Ви що, зберігаєте роли в холодильнику? Чому моє замовлення приїхало так швидко?

Шеф Повар Дмитро Пак: Нам виділили лише 15 хвилин на приготування, як ми встигаємо?

1 Роботи, які готують рис і ріжуть роли

2 Меню розподілено блоками на кожного кухаря

3 Ми не бігаємо з паперовими чеками, замовлення одразу видні на особистому моніторі кухаря.

9 Клієнт: Чому у вас немає ресторану?

СЕО Котосуші Олександр: Ми в першу чергу “Онлайн сервіс”, всі наші зусилля спрямовані на своєчасну доставку клієнту додому. Якщо ми додамо в бізнес модель ще й ресторан, то почнемо запізнюватися з доставками. А це суперечить нашій концепції.

8 Ми б хотіли: Піцу, Бургери, Гарячі роли, сашимі, кока-колу в меню. Додайте!

Шеф Повар Дмитро Пак: Не може один повар однаково добре готувати і суші, і піцу, і бургери - десь будуть промахи. У нас чітке завдання - готувати смачні страви, швидко і якісно. Тому в нашому штаті тільки фахівці з суші, а не кухарі, які вміють усе по трохи.

7 Клієнт: Чому ви не передзвонюєте і не підтверджуєте замовлення?

Маркетинг менеджер Ксенія: Ми створили цілу систему, яка автоматично передає замовлення усім учасникам приготування, аж до моменту отримання замовлення. Спеціально прибравши функцію передзвону - все це заради того, щоб ви мали більше часу на спілкуванння з близькими:)

6 Клієнт: Чому у вашому меню немає Тунця?

Шеф-повар Котосуші Дмитро: Проблема в замкнутості нашої країни, в Україні вкрай мало хорошого тунця і коштує він понад 2000 грн за кілограм, а користуватися замороженим “тунцеподібним” м'ясом, яке використовують деякі ресторани, ми не хочемо.

5 Клієнт: Збільшіть зону доставки до ....

СЕО Котосуші Олександр: Наша ціль - доставляти свіжі суші за 15 хвилин. Саме 15 хвилин мають наші кур'єри на те, щоб доїхати від ресторану до вашого будинку. Наша зона доставки обмежена саме так, щоб в будь - який час ми мали можливість доставляти в обумовлений термін, незважаючи на пробки або погоду.

4 Клієнт: Я хочу один рол, чому ви поставили таку дивну суму для мінімального замовлення 200 грн?

Маркетинг менеджер Ксенія: Ми б хотіли догодити всім нашім клієнтам і з задоволенням поставили б вартість для мінімального замовлення менше, але тоді б нам довелося підняти ціну на всі товари, тому що вартість упаковки на кожен рол зросла б на 5%. Ми за чесні ціни:)

3 Клієнт: Що таке коткойни? Як їх отримувати?

Маркетинг Менеджер Ксенія: Це спеціальні бали, які ми нараховуємо вам за:

а - замовлення

б - участь в бонусній програмі в додатку.

Накопичені коткойни ви можете обміняти на суші, курс 1 коткойн = 1 грн. У кожного клієнта, з моменту першого замовлення, є бонусний рахунок, який прив'язаний до номера мобільного телефону. Кількість бонусів можна перевірити на нашому сайті, в розділі “Коткойни” або в додатку.

2 Клієнт: В чому різниця між додатком і сайтом?

Ксенія: Додаток дозволяє вам отримувати спеціальні нагороди за замовлення суші, в ньому ви можете в режимі онлайн відстежувати кількість ваших бонусів, а оплата в ньому куди простіша ніж на сайті.

1 Клієнт: Я хочу зробити замовлення  з доставкою за місто, відправте замовлення маршруткою. 

Олександр СЕО Котосуші:   Це цілком виключено. Ми не просто готуємо і доставляємо суші, ми несемо відповідальність перед клієнтом за їх якість. Доставка громадським транспортом будь - яких страв чревата їх псуваннням. А наш сервіс - це про якість, смак і швидкість.

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?