39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Суші та соєвий соус

10.06.2020

Почнемо з того, що соєвий соус існує вже більше 3000 років і його в Японії полюбили ще до того, як суші стали мейнстрімом.

Японці замочували соєві боби з обсмаженою пшеницею, змішували це все з підсоленою водою і вішали на дереві в мішках. те що з них випливало, збирали, фільтрували і розливали в пляшки.

Так так, згодні цей спосіб приготування соєвого соусу досить застарів, майже так само як застаріла пачка соди у вашій шафі, тому сучасні методики виготовлення головного соусу для суші, куди більш привабливі з будь-якої точки зору.

Тепер розібравшись з тим як соєвий соус готувати, продовжимо обговорювати правила, як цей соус вживати.

Соєвий соус для суші

Як стверджує власник мережі суші ресторанів Нобу Матсухіса, а ми погоджуючись з ним несміливо поруч киваємо головою, суші прийнято їсти вмочивши рибу в невеликій кількості соєвого соусу, дуже важливо при цьому, щоб соєвий соус потрапив тільки на рибу і тут вже не має ніякого значення з чим ваші суші, з лососем або креветками, занурюйте тільки рибу і ніколи не пийте соєвий соус в чистому вигляді, ну крім тих випадків якщо ви хочете образити суші шефа, а образливих слів не знаєте. Тоді можна прямо пити з пляшечки :)

Соєвий соус і Роли

Отже перейдемо до наших ролів. Слід сказати, що в Японії не вважається поганим тоном їсти суші і роли руками, це цілком нормальна ситуація коли суші їдять без паличок, так і смачніше і зручніше.

Самі ж роли прийнято вживати вмочивши куточок ролу в малій кількості соєвого соусу, ніколи не топіть рол в соєвому соусі, він може просто розсипатися, а ще вам буде складніше відчути всі смаки суші ролів, якщо ви відтворюючи сцену з титаніка, задієте в головних ролях шматочок ролу або суші.

Деякі суші кухарі радять покласти маленьку порцію васабі на кожен шматочок риби, а потім вмочити рол в соєвому соусі і після цього з задоволенням з'їзти шматочок ролу за один укус. Адже саме тому роли перед подачею нарізають, так як вважається, що кухар приготував начинку в суші ролі так, щоб кожен шматочок розкривав свій смак, якщо його з'їсти повністю за один укус.

Після цього заїжте шматочок ролу, невеликою кількістю імбиру, це дозволить вам очистити всі рецептори в роті і кожен наступний шматочок суші буде знову і знову розкриватися новими фарбами.

Повторюйте цей ритуал рівно стільки разів, скільки ви захочете, а ми в Котосуші обіцяємо доставити Вам суші за 39 хвилин.

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?