39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Доставка суші та ії таємниці

10.06.2020

Доставка суші, як втім і будь-яка доставка їжі, один з найбільш складних видів ресторанного бізнесу.

Чому я так сміливо стверджую про доставку їжі, як про складний бізнес?

Справа в тому, що в класичному ресторані ви не зможете почути фразу – вибачте, ваш рол Філадельфія трохи затримається, бо офіціант по дорозі до вас зламався і ми викликали іншого офіціанта, щоб він доставив вам суші.

Звучить абсурдно правда? А доставка суші, стикається з цим мало не щотижня.

Доставка їжі додому відрізняється від ресторану тим, що ми з відстані в кілька кілометрів від вашого будинку, повинні забезпечити якісний сервіс, а це значить:

1 Прийняти

2 Обробити

3 Приготувати

4 Запакувати

5 Доставити

6 Розрахувати

Приблизно за такий же час, за котрий у вас в класичному суші барі офіціант прийме замовлення, а кухар акуратно викладе суші або ролли на тарілку і доставить до вашого столу.

Друга особливість у тому, що в класичному суші барі, завжди є обмеження кількості столиків і якщо людей прийде більше, то суші ресторан їх просто не обслужить. А ось в доставці в один момент може замовити десяток чоловік і жодного з них ми не маємо права підвести, надавши йому неякісний сервіс.

Ми в Котосуші, фільтруємо все потоки клієнтів, щоб не допустити запізнення або падіння якості через таких от стрибків замовлень, плануємо кожен робочий час так, щоб всі клієнти нашого сервісу доставки були задоволені якістю і смаком наших ролів.

А ще ми точно знаємо, що робимо свою роботу досить непогано - тому що приріст наших постійних клієнтів складає більше 20% від місяця до місяця.

Суші з доставкою додому, це зовсім не секрет, це щоденна копітка робота над самим собою кожного з наших співробітників і кожного елемента нашої IT системи, яка оновлюється щомісяця, так щоб піднімати якість обслуговування гостей на новий рівень.

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?