39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Ритм міста та бізнес-ланчі

07.05.2023

Ритм міста та бізнес-ланчі

 

Чи давно ми замислювалися над тим, що ж потрібно нашому гостю?

 

Можна було просто запитати, що він хоче? Але ні, це не цікаво і не завжди результативно, і навіть частіше шкідливо. Сам Генрі Форд говорив: "Якби я слухав своїх покупців про те, що їм потрібно, то я б виробляв швидких коней, а не машини".

 

Генрі, незважаючи на свої чотири класи шкільної освіти, був пророком поза часом. Тому ми вирішили прислухатися до його слів і, заглибившись у психологію, почали думати над тим, чого дійсно хоче людина, замовляючи бізнес-ланч від «Котосуші»?

 

Передісторія:

 

Теперішній ритм життя вимагає від людини дедалі більшої організованості. Горезвісні дедлайни, скайпи, зуми, тайм-менеджмент та інші нові слова міцно увійшли до нашого життя, стали його невід'ємною частиною. Ми почали лягати за північ, прокидатися раніше, а дні, і навіть тижні, буквально пролітають одні за іншими.

 

І, до речі, британські вчені рекомендують робити перерви, відволікаючись від робочої рутини і приділяючи увагу улюбленим речам. Наприклад, малюванню чи спогляданню природи. І пам'ятати про життєву необхідність – поїсти та відновити сили.

 

Ми в «Котосуші» чітко знаємо, що сучасна людина успішніша, коли опанувала ефективну роботу в коротких часових рамках.

 

Завдання доставки їжі в такому разі - це не підвести гостя і не завадити його робочому ритму очікуванням на вулиці або в офісі. Насправді, кому сподобається, коли у вас чи вашого сусіда по офісу весь час невдоволено булькає живіт, чи ваш бурчить, очікуючи зайві 10 хвилин до омріяного обіду?

 

Питання риторичне. Тому ми вирішили не відповідати на нього, а швиденько зібралися всією командою і, розклавши ті самі унікальні карти, з яких на Білорусь готувалося нападу 😊, спробували зрозуміти, що ж дійсно потрібно клієнтам «Котосуші» на обід?

 

Які очікування та переваги наш сервіс доставки їжі має вирішити для улюбленого клієнта?

Що хотіли отримати в підсумку?

 

Давайте поміркуємо, які завдання має виконувати бізнес-ланч з доставкою в офіс? Отримувати «вау-ефект»? З нього повинні вистрибувати єдинороги або він повинен складатися з мармурової телятини, щоб справити враження на колег?

Нам здається, що ні, бо основних завдання у нього всього три:

 

1. Ланч має бути зручно їсти. Ми мінімізували ризики, того, що ви після обіду не будете розповідати колегам про якісь важливі завдання у забрудненій сорочці з плямою від соусу або засобу для виведення плям. У вас буде чистий одяг.

 

2. Доставка ланчу має бути вчасно. З цим у «Котосуші», варто визнати, досить добре, але ми організували процес приготування ланчу таким чином, щоб кур'єр з обідом виїжджав до замовника вже через 5-7 хвилин після надходження замовлення.

І це без жодних заздалегідь приготовлених боксів з їжею, все «з-під ножа», гаряче та свіже.

 

3.  Ціна. Бізнес-ланч - це не класичне замовлення суші або іншої доставки їжі, яка куди важливіша, ніж в інших випадках. Так ось, основним завданням «Котосуші» було залишити лише ті інгредієнти, які справді стабільні у своїй якості та ціні. Так ми бережемо наших клієнтів від підвищення цін на наші страви.

 

І головне, ланч має бути смачним і ситним. Ці два правила завжди у «Котосуші» на першому місці, не важливо при цьому, що ми готуємо, суші, сет, боул або ланч з курочкою у вершковому соусі.

Завжди Смачно та Ситно!

 

Як створювали бізнес-ланчі?

 

Процес створення будь-якої страви в «Котосуші» – це довгий та творчий шлях. Кожну страву ми дегустуємо кілька разів, готуючи її смак у суворій відповідності зі стандартами.

 

На початковому етапі було до 40 проб різних варіантів та комбінацій ланчів. Весь процес відбувався не тільки в обід 😊, ми куштували ланчі й на сніданок! А коли вибрали десять смаків – «фіналістів», то почали додавати до них інші стандарти:

1. Зовнішній вигляд після доставки обіду додому. У цьому пункті ми імітували доставку в різних умовах і різними кур'єрами: на мопеді, на авто, і навіть нашим  працівником, що біг сходами (так, ліфт не працював в умовний локдаун), на 15 поверх.

2. Швидкість приготування. Є певний час, за який кухар зможе приготувати один бізнес-ланч. Ми ускладнили завдання, відпрацьовуючи приготування 5-ти, та навіть 10-ти обідів поспіль. Тепер наші кухари готові до нашестя голодних клієнтів!

3. Надійність. Це, до речі, наш унікальний параметр. А означає він те, що ми мінімізуємо ризики помилки кухара, роблячи так, щоб страва була не тільки смачною, а й ще приготованою відповідно до затвердженої технологічної карти.

4. Фінансовий контроль. У справу вступив наш фінансовий відділ, який ретельно вивчав як якість продуктів, так і ціну на них, та на готову страву. Вийшов оптимальний варіант.

 

Який результат?

 

Чесно кажучи, наш шеф-кухар та вся команда «Котосуші» дуже задоволені ланчами.

Адже завдання було не просто його приготувати.

Завдання було складніше – ми мали приготувати такий ланч, який був би смачний навіть після доставки до офісу чи додому, незважаючи на погодні умови, витримавши усі «труднощі» наших дніпровських вулиць.

Нам вдалося зібрати ситний і доступний варіант на обід, на практично будь-який смак: з курочкою, телятиною, тигровими креветками і з тофу в вершковому соусі.

Ми впевнені, що Вам сподобається цей варіант обіду, адже ми провели багато днів, досягаючи ідеального балансу смакових якостей бізнес-ланчу.

 

А як замовити ланч?

 

Замовити ланчі від «Котосуші» можна так само просто, як і все наше меню.

 

На сайті kotosushi.com.ua, у додатку, доступному для скачування на Appstore, PlayMarket або через чат-бота @Kotosushi_bot.

Доставка безкоштовна по всьому місту Дніпро, а також запрошуємо вас скуштувати найсмачніші суші на фудкорті за адресою м. Дніпро, вул. Маршала Малиновського, 2, ТРЦ "Вавілон".

 

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?