39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Про Кото?

14.11.2020

І якщо в перші дні - ми з затикання не встигали підняти мордочкі?

Те на третій місяць роботи, сміливо можемо говорити, що наш сервіс рухається в правильному напрямку.

 

Що ж змінилося за останній місяць в КОТО Суші❓

 

1️⃣ Ми впровадили прямий чат з оператором у всіх платформах і соц мережах.

Це важливо, адже тепер натиснувши на кнопку на сайті «Зв'язок з нами» ви можете вести прямий діалог з оператором, оформити замовлення через цей чат і навіть скинути підтвердження про оплату.

2️⃣ Відновивши додаток ми підвищили його надійність, а ще додали нагороди за замовлення, тепер - більше виконаних квестів принесуть ще більше суші за безкоштовно.

3️⃣ Ввели два чудових Боул в наше меню «Американський» (з лососем) і «Кубинський» (з креветками). Вперше використавши в них Соус Кокосовий Том-Ям.

 

Попереду ще багато щоденної кропіткої роботи, кожен день підправляючи різні нерівності в сервісі, ми прагнемо стати ще краще для кожного для кого «КОТО» = Смачні суші?

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?