39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Довгий шлях з Японії

10.07.2020

Під час розробки концепту "КотоСуші", ми визначили для себе ключову цінність - це незмінно високу якість всіх страв. Це рішення спричинило за собою справжній мозковий штурм, ми буквально цілодобово обговорювали, як же зробити так, щоб якість наших суші і боулів, ставало тільки краще з часом. Рішення запропонував наш співробітник, який недавно гостював у батьків в Кореї.

     Наш шеф кухар запропонував нам звернути увагу на роботів Японської фірми "Suzumo" - ці роботи дозволяють готувати рис ідеальної якості незалежно від від будь-яких факторів і нарізати ідеальні шматочки ролів, абсолютно без людського втручання, зі швидкістю 900 ролів на годину.

     Ми розуміли, що ніколи не відмовимося від людської праці в скрутці самих ролів. Тому прийшли до рішення що 55% від всіх операцій на кухні буде виконувати техніка, а 45% найтонших робіт, команда професійних кухарів сушистів.

     Справа залишалася за тим, щоб зрозуміти, як же нам придбати цих роботів в умовах закритих кордонів України і Японії, ми провели масу переговорів з менеджерами компанії "Тайріку" - містером Агата і паном Тадаші.

     Зрештою нам вдалося їх переконати продати нам цих чудових роботів, хоча за правилами компанії "Сузуму Моторс" продаж подібного обладнання в Україну не здійснюється і наша покупка була першою для цієї компанії в нашу країну.

    Доставка зайняла більш ніж 2 місяці, роботи доставлялися на двох літаках, один перевіз нам їх з Токіо в Баку, а з Баку (Азербайджан) літак марки Антонова, доставив нам їх до Києва.

    Не будемо обтяжувати Вас розповідями про нашу митницю і дороги з Києва, але через 73 дні, роботи стояли на нашій першій кухні і наочно демонстрували, наскільки Японія крута IT країна.

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?