39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Кради як художнік?

10.06.2020

1 FACEBOOK?

Марк Цукерберг вкрав ідею про Фейсбук у двох братів, які попросили його створити месенджер для студентів їх університету.

 

2 MCDONALDS?

Фактично вкрав мужчинка по імені Рей Крок, який влаштувавшись на роботу до братів McDonalds, менеджером, вже через кілька років відсторонив їх від справ і сам став власником самого калорійного ресторану в світі.

3 SAMSUNG?

вкрав у Епл елементи дизайну IPHONE, правда і заплатив за це більше мільярда доларів компенсації. правда хитрі Корейці, щоб насолити Apple, взяли і привезли їм весь мільярд дрібними монетами.

 

4 KOTOSUSHI❤️

Ну а ми Чесно вкрали ідею з нагородами в нашому додатку у монобанк, злегка їх допрацювавши, адже за кожне з виконаних досягнень ви будете отримувати гроші на бонусний рахунок.

slide
Замовити доставку ролів та суші у Дніпрі
09.04.2024
Доступно, швидко, неймовірно смачно!
slide
Замовити суші та роли Дніпро
21.03.2024
Де ж замовити смачні суші? Однозначно в КОТО ☝🏻 Хвалитись особливо ми не любимо, але ось декілька фактів про нашу доставку суші, які ви повинні знати.
slide
Екзотичні роли у Дніпрі
10.03.2024
Якщо Філадельфія, Каліфорнія, Дракон та інші класичні роли вам вже надоїли і хочеться чогось новенького, то КОТО має для вас дещо особливе. Точніше цілу підбірку екзотичних, авторських ролів. Які ви знайдете лише у нас. (Так, ми не особливо скромні, зате роли круті робимо 🥰)