39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Кради як художнік?

10.06.2020

1 FACEBOOK?

Марк Цукерберг вкрав ідею про Фейсбук у двох братів, які попросили його створити месенджер для студентів їх університету.

 

2 MCDONALDS?

Фактично вкрав мужчинка по імені Рей Крок, який влаштувавшись на роботу до братів McDonalds, менеджером, вже через кілька років відсторонив їх від справ і сам став власником самого калорійного ресторану в світі.

3 SAMSUNG?

вкрав у Епл елементи дизайну IPHONE, правда і заплатив за це більше мільярда доларів компенсації. правда хитрі Корейці, щоб насолити Apple, взяли і привезли їм весь мільярд дрібними монетами.

 

4 KOTOSUSHI❤️

Ну а ми Чесно вкрали ідею з нагородами в нашому додатку у монобанк, злегка їх допрацювавши, адже за кожне з виконаних досягнень ви будете отримувати гроші на бонусний рахунок.

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?