39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Як замовити суші через телеграм або вайбер?

22.12.2020

Ми в котосуші дійсно хочемо, щоб кожен клієнт при замовленні їжі додому докладав якомога менше зусиль щоб замовити смачні суші і роли додому. В ідеалі все в пару кліків на сайті або в додатку Kotosushi.

Але бувають випадки, коли хочеться отримати відповіді на всі питання про меню або склад ролу або може бути про акції від котосуші? 
Або хочеться замовити суші, а говорити по телефону і вибирати улюблені страви на сайті немає можливості і часу? 

Саме для таких випадків, коли хочеться смачних суші-ролів, а говорити по телефону або не охота чи ні можливості ми розробили і впровадили чати з операторами кол центру і тепер ви можете задавати питання і отримувати відповіді від операторів кол центру котосуші, безпосередньо на нашому сайті або в додатку. 
Склад сету? 
Назва ролів? 
Навіть статус замовлення!
Всю цю інформацію можна дізнаватися через оператора Котосуші.

 

Як дізнатися статус замовлення?

Переходьте в будь-яку категорію меню або будь-яку сторінку сайту Кото Суші і натискайте на значок телефону. Далі справа за малим - вибирайте улюблений месенджер і задавайте питання безпосередньо нашому Суші оператору

 

Замовити суші сети і закуски через оператора в месенджер?

Так дійсно звучить злегка дивно і не звично, але сучасне життя диктує любителям замовити суші додому, прискорений ритм, та й багатьом в сучасному світі простіше написати або залишити голосове повідомлення і оформить замовлення скажімо в телеграм або в вайбер, ніж чекати на лінії або вибирати страви на сайті самостійно.

 

Чи можна оформити замовлення на суші через телеграм?

Так можна і це досить легко, все що вам потрібно це перейти на сайт Kotosushi.com.ua і вибрати зручний для вас месенджер. На жаль функція оплати замовлення суші таким способом ще не реалізована. Але ми впевнені, що найближчим часом, ви зможете замовляти улюблені суші і Боул прямо з телеграм або вайбер.

 

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?