39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Як вибрати свіжу рибу для суші?

20.08.2021

Як вибрати свіжий лосось? На що слід звернути увагу при покупці лосося для суші?

 

Лосось, це загальна назва цілого сімейства риб. До яких відносять - сьомгу, кету, горбушу, кічуж, форель та інших.

 У наших магазинах лідером безсумнівно залишається Сьомга, м'ясо якої хоч і багате жирами (до 15%) але при цьому назвати її калорійною рибою не можна

 

Склад і калорійність сьомги

 

Білки 14,5%

Жири 11%

Калорії - 202 ккал на 100 г.

 

Зауважимо, що ваші котики не дарма так люблять морську червону рибу. Так як в ній міститься просто неймовірно кількість корисних мікроелементів.

Наприклад, всього 100 грам сьомги (як на ролі Мегафiла, від котосуші) забезпечать ваш організм незамінним джерелом енергії та хорошої пам'яті.

 

 

Користь

 

М'ясо лососевих, як ми вже писали вище, справжня СПА процедура для вашого організму.

Регулярне вживання червоної риби. Дозволить вам заощадити на засобах для догляду за волоссям, нігтями і шкірою. Так як організм буде отримувати більшість необхідних вітамінів природним чином з їжі.

 

Для отримання помітного результату, ми рекомендуємо додавати в свій раціон лосось не менше ніж 1 раз на тиждень.

 

Де купити свіжий лосось?

 

Купуючи м'ясо лосося додому, дотримуйтесь прикладів ресторанів.

Ми в котосуші перш ніж приготувати вашу улюблену Філадельфію.

Укладаємо контракти на поставку лосося з ключовими продавцями, які мають право як завозити червону рибу в Україну, так і реалізовувати її.

 

Ми рекомендуємо звертатися до великих європейських мережах, таким як Metro або Auchan, де за свіжістю риби стежать згідно з усіма стандартами HACCP.

 

Як визначити свіжість риби?

 

Якщо ви сумніваєтеся в якості риби. Те рекомендуємо вам звернути увагу на декілька параметрів.

Пам'ятаєте фразу, риба гниє з голови? Скористайтеся цим правилом при покупці лосося.

 

1 зіницю очей риби. Зіниці свіжої рибки будуть ясними і не запалими. Це один з явних ознак свіжості

 2 Зябра. Огляньте зябра лосося. Яскраві, приємно червонуватого кольору, зябра - ще один привід, щоб вважати, що перед вами свіжа риба.

 Якщо ж ви купуєте рибу у вигляді стейків і оцінити за зовнішніми параметрами не вдається, то:

 3 - Понюхайте рибу, свіжий лосось практично не має запаху. А риба, полежати на прилавку придбає неприємний аміачний запах.

 4 - На дотик і зовнішній вигляд. Якісний лосось, повинен бути позбавлений будь-якого «слизового нальоту». Уважно огляньте рибу. Якщо вона не має легкої білої плівки і не розлізеться на волокна, при натисканні на неї. То швидше за все вона придатна до споживання.

 5 - Довіряйте професіоналам. Будь-який поважаючий себе ресторан, ніколи не буде купувати заморожену рибу або використовувати рибу в «неналежною кондиції». Тому що, репутація і клієнти для таких ресторанів набагато дорожче, ніж зекономлені копійки на ціні лосося.

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?