39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Що буде, якщо покласти суші на ніч в холодільнік⁉️

10.06.2020

А взагалі - Суші це блюдо яке не просто бажано а ПОТРІБНО їсти свіжим, буквально з під ножа кухаря, тому ми до речі і доставляємо їх за 15 хвилин, а не маринуємо їх в машині кур'єра розвозять по 5 замовлень в маршруті.

 

Але насправді, суші просто втратять смак. і ось чому:

1️⃣ # Рис для # суші містить в собі певну заправку, вона на основі "ефірів", а вони на відміну бочків твоєї товстої подружки випаровуються відразу.

2️⃣ М'ясо риби, містить в собі багато жирів і білка, бла бла бла, це корисно - але в даному випадку, потримавши рол 3-4 години, риба на ньому просто зів'яне, стане тонкої і непоказною. а якщо до того ж вона була раніше замороженої то придбає "запах". свіжий лосось наприклад має дуже тонкий аромат, практично не відчутний. а ось якщо його заморозити матиме стійкий запах і присмак "Риби".

3️⃣ Всі інгредієнти, перемішуються в смаку, ароматі і консистенції і замість яскравих фарб в кожному шматочку, ти отримаєш - начинку обгорнуту рисом.

 

все просто❤️?

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?