59:00
хвилин
Скачай наш додаток
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Як вибрати свіжу рибу для суші?

21.08.2021

Як вибрати свіжий лосось? На що слід звернути увагу при покупці лосося для суші?

 

Лосось, це загальна назва цілого сімейства риб. До яких відносять - сьомгу, кету, горбушу, кічуж, форель та інших.

 У наших магазинах лідером безсумнівно залишається Сьомга, м'ясо якої хоч і багате жирами (до 15%) але при цьому назвати її калорійною рибою не можна

  

Склад і калорійність сьомги

 

Білки 14,5%

Жири 11%

Калорії - 202 ккал на 100 г.

 

Зауважимо, що ваші котики не дарма так люблять морську червону рибу. Так як в ній міститься просто неймовірно кількість корисних мікроелементів.

Наприклад, всього 100 грам сьомги (як на ролі Мегафiла від котосуші) забезпечать ваш організм незамінним джерелом енергії та хорошої пам'яті.

  

Користь

 

М'ясо лососевих, як ми вже писали вище, справжня СПА процедура для вашого організму.

Регулярне вживання червоної риби. Дозволить вам заощадити на засобах для догляду за волоссям, нігтями і шкірою. Так як організм буде отримувати більшість необхідних вітамінів природним чином з їжі.

 Для отримання помітного результату, ми рекомендуємо додавати в свій раціон лосось не менше ніж 1 раз на тиждень.

  

Де купити свіжий лосось?

 

Купуючи м'ясо лосося додому, дотримуйтесь прикладів ресторанів.

Ми в котосуші перш ніж приготувати вашу улюблену Філадельфію.

Укладаємо контракти на поставку лосося з ключовими продавцями, які мають право як завозити червону рибу в Україну, так і реалізовувати її.

 

Ми рекомендуємо звертатися до великих європейських мережах, таким як Metro або Auchan, де за свіжістю риби стежать згідно з усіма стандартами HACCP.

  

Як визначити свіжість риби?

 

Якщо ви сумніваєтеся в якості риби. Те рекомендуємо вам звернути увагу на декілька параметрів.

Пам'ятаєте фразу, риба гниє з голови? Скористайтеся цим правилом при покупці лосося.

 

1 зіницю очей риби. Зіниці свіжої рибки будуть ясними і не запалими. Це один з явних ознак свіжості

 2 Зябра. Огляньте зябра лосося. Яскраві, приємно червонуватого кольору, зябра - ще один привід, щоб вважати, що перед вами свіжа риба.

 Якщо ж ви купуєте рибу у вигляді стейків і оцінити за зовнішніми параметрами не вдається, то:

 3 - понюхайте рибу, свіжий лосось практично не має запаху. А риба, полежати на прилавку придбає неприємний аміачний запах.

 4 - на дотик і зовнішній вигляд. Якісний лосось, повинен бути позбавлений будь-якого «слизового нальоту». Уважно огляньте рибу. Якщо вона не має легкої білої плівки і не розлізеться на волокна, при натисканні на неї. То швидше за все вона придатна до споживання.

 5 - довіряйте професіоналам. Будь-який поважаючий себе ресторан, ніколи не буде купувати заморожену рибу або використовувати рибу в «неналежною кондиції». Тому що, репутація і клієнти для таких ресторанів набагато дорожче, ніж зекономлені копійки на ціні лосося.

slide
Сир в суші: який сир краще використовувати?
24.09.2021
Уявляєте, був час, коли роли і суші не користувалися популярністю! Вони представляли собою звичайнісіньку їжу для японців. Іноді рулетики з рисом і рибою подавали в ресторанчиках для мігрантів, де відсоток населення зі сходу був високий. Але не більше того! Ніхто не замовляв собі роли на романтичний вечір, ніхто не набирав їх для посиденьок з друзями, не шукав великі сети для вечірок і корпоративів. Але чому раптом все так змінилося? Знаєте, найімовірніше в цьому винен ... СИР! Саме сир для ролів став тим великим плюшевим диваном, стрибком з якого вони почали свій переможний хід по світу.
slide
Краща доставка суші в Дніпрі: де готують найсмачніші суші?
24.09.2021
Хороші суші ... суші середньої якості ... погані суші ... Як правильно обрати між ними? Іноді різниця визначається не тільки якістю використовуваних інгредієнтів, а й їх пропорціями, методикою приготування та майстерністю кухаря. Чому ми можемо стверджувати, що робимо кращі суші в Дніпрі? А давайте розповімо, як ми їх готуємо!
slide
Японська кухня в Дніпрі: суші і рамени з доставкою
21.09.2021
Ви не замислювалися, чому японська кухня настільки популярна? Чому багато туристів їдуть в Країну Висхідного Сонця саме за гастрономічними враженнями? Можливо тому, що вона так сильно відрізняється від нашої? А може тому, що в ній не використовуються продукти тривалого зберігання, і акцент робиться на первозданний вигляд і смак? Давайте спробуємо в цьому розібратися. Отже, японська кухня в Дніпрі, чому вона популярна, і як до неї долучитися.