39:00
хвилин
Скачай наш додаток
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Напої

Напій МІЛКІС
49 грн
Моршинська слабогазована
19 грн
Моршинська негазована
19 грн
Пепсі
25 грн
Пепсі Блек
25 грн
Пепсі Манго
25 грн
Сік Сандора Апельсин
45 грн
Сік Сандора Томатний
45 грн
Сік Сандора Яблуко
45 грн
Миринда
25 грн
Напій БОН-БОН
49 грн
Напій КОКОПАЛМ
49 грн

Напої в «КотоСуші»: доставка в Миколаєві

Сервіс доставки їжі й напоїв завжди користується популярністю — шалений темп сучасного життя не залишає багатьом можливості проводити вдома час біля плити. Та й приготовані професійними кухарями страви справжні гурмани ніколи ні на що не проміняють. У нових умовах, у яких опинилося суспільство останнім часом, можливість замовити безпечну доставку дозволяє уникнути непотрібних ризиків та насолодитися смачною їжею та напоями в компанії близьких людей. «КотоСуші» — це принципово новий сервіс. Ви можете отримати ідеально приготовані суші, роли, боули й напої вже через 39 хвилин після оформлення замовлення.

«КотоСуші» — доставка додому, яка не була доступна раніше

Сервіс доставки додому в Миколаєві в сучасних умовах — це не лише турбота про клієнтів, але й про навколишнє середовище. Ми використовуємо лише екологічно чисте пакування та електротранспорт. Замовляючи у нас, ви отримуєте:

  • завжди якісний продукт;
  • великий вибір популярних напоїв;
  • інформацію про склад продукту, його калорійність тощо;
  • можливість швидко і зручно вибирати та замовляти улюблені страви й напої;
  • своєчасну безкоштовну доставку додому та високий рівень сервісу.

Ми не йдемо в ногу з часом — ми його випереджаємо. Їжа, приготована у нас — це поєднання високих технологій та професіоналізму людей, для яких робота є покликанням.

Асортимент напоїв у «КотоСуші»

Суші, роли та інші страви азійської кухні – це ідеальне поєднання корисних продуктів, помірної калорійності та неймовірного смаку. Вони повинні доповнюватися особливими напоями, замовлення яких додому в Миколаєві також доступне на нашому сайті. У «КотоСуші» пропонуємо:

  • Чай Йен: охолоджений тайський напій, приготований з чаю, натурального молока, цукрового сиропу та спецій. Ваніль, аніс, гвоздика та кардамон створюють особливий букет, який робить його смак яскравим, але ненав’язливим.
  • «Мілкіс»: вітамінізований напій на основі сухого молока, цукру й фруктози.
  • Фруктові напої: приготовані з додаванням натуральних соків гранату, горобини, винограду, маракуї, лічі, коксового желе тощо. Дуже добре втамовують спрагу, насичують організм вітамінами й іншими корисними речовинами.

Доставка напоїв та їжі додому від «КтоСуші» — це можливість накопичувати бонуси, отримувати подарунки на день народження й насолоджуватися улюбленими смаками в будь-якому місці!

Сортування