39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Суші сет безкоштовно на день народження

03.12.2020

Суші сет безкоштовно на день народження, звучить як фантастика, але це просто акція на день народження від кото суші.

Варто зауважити, що імениннику на день народження дістанеться не просто звичайний сет, який жителі Миколаєва звикли відносити до категорії «доступні суші сети», а фірмовий набір ролів «КОТОСУШІ».

 

Набір суші до дня народження складається з чотирьох найпопулярніших і смачних суші-ролів від Котосуші а саме:

1 Чорний тигр

2 Філадельфія

3 Філадельфія в кунжуті

4 Філадельфія з сібас

Акція на день народження від Кото Суші - це коли цілий кілограм ролів, дістанеться імениннику абсолютно безкоштовно при виконанні всього лише трьох простих умов. А якщо ви часто замовляєте в КОТОсуші, то суші сет буде на вашому святковому столі зі 100% вірогідністю.

 

Щоб отримати суші сет в подарунок потрібно виконати наступні умови:

1 Скачайте додаток, вкажіть коректну дату дня народження.

2 Користуйтеся додатком і накопичуйте коткойни.

Як накопичувати коткойни читайте тут

3 Рівне за дві доби до ваших іменин на вашому рахунку повинно бути не менше 400 коткойнов. Чи не списуйте їх поки ми не доставимо суші сет від Котосуші - на ваш день народження.

 

Суші зі знижкою на день народження це звичайно приємно і ми самі любимо коли на наш день народження хтось зробить нам персональну знижку на улюблений магазин або салон краси, але отримати цілий суші сет безкоштовно на свій день народження, набагато приємніше. Правда?

 

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?