39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Суші сет безкоштовно на день народження

03.12.2020

Суші сет безкоштовно на день народження, звучить як фантастика, але це просто акція на день народження від кото суші.

Варто зауважити, що імениннику на день народження дістанеться не просто звичайний сет, який жителі Миколаєва звикли відносити до категорії «доступні суші сети», а фірмовий набір ролів «КОТОСУШІ».

 

Набір суші до дня народження складається з чотирьох найпопулярніших і смачних суші-ролів від Котосуші а саме:

1 Чорний тигр

2 Філадельфія

3 Філадельфія в кунжуті

4 Філадельфія з сібас

Акція на день народження від Кото Суші - це коли цілий кілограм ролів, дістанеться імениннику абсолютно безкоштовно при виконанні всього лише трьох простих умов. А якщо ви часто замовляєте в КОТОсуші, то суші сет буде на вашому святковому столі зі 100% вірогідністю.

 

Щоб отримати суші сет в подарунок потрібно виконати наступні умови:

1 Скачайте додаток, вкажіть коректну дату дня народження.

2 Користуйтеся додатком і накопичуйте коткойни.

Як накопичувати коткойни читайте тут

3 Рівне за дві доби до ваших іменин на вашому рахунку повинно бути не менше 400 коткойнов. Чи не списуйте їх поки ми не доставимо суші сет від Котосуші - на ваш день народження.

 

Суші зі знижкою на день народження це звичайно приємно і ми самі любимо коли на наш день народження хтось зробить нам персональну знижку на улюблений магазин або салон краси, але отримати цілий суші сет безкоштовно на свій день народження, набагато приємніше. Правда?

 

slide
Замовити доставку ролів та суші у Дніпрі
09.04.2024
Доступно, швидко, неймовірно смачно!
slide
Замовити суші та роли Дніпро
21.03.2024
Де ж замовити смачні суші? Однозначно в КОТО ☝🏻 Хвалитись особливо ми не любимо, але ось декілька фактів про нашу доставку суші, які ви повинні знати.
slide
Екзотичні роли у Дніпрі
10.03.2024
Якщо Філадельфія, Каліфорнія, Дракон та інші класичні роли вам вже надоїли і хочеться чогось новенького, то КОТО має для вас дещо особливе. Точніше цілу підбірку екзотичних, авторських ролів. Які ви знайдете лише у нас. (Так, ми не особливо скромні, зате роли круті робимо 🥰)