39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Лосось - і дивні прівичкі?

04.11.2020

Тепер людською мовою

1️⃣ Ну по-перше лосось це «БІЛА» риба, а не червона.

Червоним м'ясо лосося і до речі пір'я фламінго стають через їх дієти, вони харчуються рачками. В панцирах яких міститься спеціальний «барвник» який забарвлює їх в специфічний колір.

2️⃣ По друге - червоною рибою називають рибу «осетр»! І нi його м'ясо не червоне, назва «червона» риба походить від старого російського слова «Красиве - Червоне»

3️⃣ Ми тут звичайно 2 пункти поспіль лосося кривдили, але м'ясо його неймовірно корисне, буквально для всього вашого організму. Їжте лосося 2 рази в місяць і ваші нігті і шкіра почуватимуться значно краще, без усiляких “масочок” и “лакiв”❤️?

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?