39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Конкурс кото і підказка.

02.01.2021

Але перш ніж написати відповідь, 
ми замовили суші від Котосуші, до речі доставка сьогодні було божественно швидка, як ніби за вітром доставили. 

Так ось, щоб не застудитися ми одяглися потепліше, і щоб напевно не захворіти, укутати в білий шарф. 

Кур'єру Котосуші окреме спасибі, адже в таку погода доставка порівнянна з подвигом, а вони доставляють суші до нас додому, зовсім забувши про здоров'я і вiдпочинок.
Ми привіталися з кур'єром, він побажав нам приємного апетиту і представився Камілем - Ой, ваше ім'я з Японського перекладається як Божественний вигукнув наш колега Японовед. 

А потім зніяковіло забрав пакет і пiшов в квартиру, щоб з'їсти суші вдома. Ми до речі дуже здивувалися, тому факту, що наш японознавців добре знає Японський і запитали його. А як назвати сьогоднішню вітряну погоду на Японському? - "Казі Тенков" відповів він і продовжив з задоволенням їсти Філадельфію від Котосуші.

 

slide
Замовити доставку ролів та суші у Дніпрі
09.04.2024
Доступно, швидко, неймовірно смачно!
slide
Замовити суші та роли Дніпро
21.03.2024
Де ж замовити смачні суші? Однозначно в КОТО ☝🏻 Хвалитись особливо ми не любимо, але ось декілька фактів про нашу доставку суші, які ви повинні знати.
slide
Екзотичні роли у Дніпрі
10.03.2024
Якщо Філадельфія, Каліфорнія, Дракон та інші класичні роли вам вже надоїли і хочеться чогось новенького, то КОТО має для вас дещо особливе. Точніше цілу підбірку екзотичних, авторських ролів. Які ви знайдете лише у нас. (Так, ми не особливо скромні, зате роли круті робимо 🥰)