39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Конкурс кото і підказка.

02.01.2021

Але перш ніж написати відповідь, 
ми замовили суші від Котосуші, до речі доставка сьогодні було божественно швидка, як ніби за вітром доставили. 

Так ось, щоб не застудитися ми одяглися потепліше, і щоб напевно не захворіти, укутати в білий шарф. 

Кур'єру Котосуші окреме спасибі, адже в таку погода доставка порівнянна з подвигом, а вони доставляють суші до нас додому, зовсім забувши про здоров'я і вiдпочинок.
Ми привіталися з кур'єром, він побажав нам приємного апетиту і представився Камілем - Ой, ваше ім'я з Японського перекладається як Божественний вигукнув наш колега Японовед. 

А потім зніяковіло забрав пакет і пiшов в квартиру, щоб з'їсти суші вдома. Ми до речі дуже здивувалися, тому факту, що наш японознавців добре знає Японський і запитали його. А як назвати сьогоднішню вітряну погоду на Японському? - "Казі Тенков" відповів він і продовжив з задоволенням їсти Філадельфію від Котосуші.

 

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?