39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Як створюють суші?

27.03.2022

Давайте поговоримо про найцікавіше - про творчий процес на кухні. Про те, як же все-таки вигадують рецепти суші та роли на кухні? На перший погляд здається, що нічого складного: риба + рис + сир та овочі - і все готове. Але чи насправді все так просто?

Скільки триває процес? 


Сам процес створення суші може тривати місяцями, а від моменту ідеї оновлення меню до впровадження смачних новинок на сторінки сайту доставки їжі може пройти чотири місяці! Тому що недостатньо придумати смачний рецепт, ще дуже важливо грамотно вписати його в концепцію меню ресторану. Таким чином, щоб уникнути дисбалансу і не відлякати клієнтів.

Наприклад, якщо у вашому меню класичні маки з лососем та суші – дуже дивно буде виглядати навіть найсмачніший рол із умовним беконом. А люди, які звикли до класичних рецептів у вашому меню, можуть просто відвернутися від вас, спробувавши «незвичну новинку». Тому, як правило, будь-яка страва допрацьовується і критикується кухарями не менше 5-6 разів, в нашій практиці було що до 40 разів перед тим, як потрапити на підсумкову дегустацію.

Як визначають найсмачніші види? 


Перед кожним оновленням меню в роботу включаються маркетологи! Їх завдання не просто виявити найпопулярніші страви, а й зрозуміти, чому наші гості обирають саме ці суші та роли серед багатьох інших.  Як правило, під час проведення аналізу, відділ маркетингу опитує про кулінарні уподобання наших гостей і аналізує весь суші ринок у Європі та Азії на предмет тенденцій та нових трендів. 


Команда кухарів ще перед початком роботи повинна чітко розуміти, що саме подобається нашим гостям зараз, а що може сподобатися через 1 рік. Це і є головним завданням відділу маркетингу нашого сервісу доставки їжі.

Заборони це добре! 


Відразу після роботи відділу маркетингу в роботу включається відділ якості КотоСуші.  Його основне завдання – забезпечити максимальну свіжість кожного інгредієнта нашого меню ролів.  На цьому етапі обрізаються або забороняються всі продукти, які через недостатній обсяг продажів можуть бути не на 100% свіжими. 

Це загальноприйняте правило у всіх світових ресторанах, яке коротко звучить «Менше – Краще.»  

Як це відбувається: відділ якості формує продаж по кожному інгредієнту для суші. Потім разом із шеф-кухарем вибирають продукти, які продаються мало, і видаляють їх із меню, а натомість додають нові начинки та соуси.


Як відбуваються дегустації суші? 


Отже, повернемось до дегустацій суші. Ми називаємо такі дегустації днями болю. Не тому, що потрібно з'їсти багато суші, зовсім навпаки - на дегустаціях ми з'їдаємо не більше восьми шматочків суші за один раз. А тому що доводиться відсікати всі роли, які не спричинили «ВАУ» ефекту. Відправляючи кожен із цих ролів або в архів, або на доопрацювання.
 

То чому ж день болю? 

У цей день ми всією «командою дегустаторів» відверто і упереджено говоримо нашому шеф-кухареві про те, що його робота не ідеальна або навіть «не хороша» і потребує серйозних доробок до смаку. А він з болем у серці приймає та продовжує вдосконалювати кожен із видів суші так, щоб зрештою отримати справді смачний продукт.

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?