39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Що таке Футомакі?

25.12.2020

Що таке Футомакі?

У країні сонця що всходить люблять Лаконічність і гармонію у всьому. 
Тому серед усіх страв суші ресторану, найпопулярнішими є класичні суші, коли на правильно зварений рис для суші додають шматочок свіжої риби або овочів. 

Така традиція вживання суші, йде далеко корінням в історію Японії.
А жителі цієї острівної країни, шанують традиції щонайбільше всіх в світі. 

Наприклад ця, високотехнологічна країна все ще є «Імперією» тобто на чолі Японії - Імператор, якого Японці, шанують і всіляко «обожнюють» .

Для того, щоб японці хоча б глянули на щось нове, потрібно щоб ця новинка, була дійсно ідеальною. 
До таких «Новинкам» відносяться і футомакі. 


Мало не забули, що ж таке Футомакі (Futomaki) якщо перекладати дослівно з японської то вийде Товсті Роли ну або Великі Суші. 

Особливістю їх вважається той факт, що на відміну від класичних Маки ролів - що для приготування Футомакі, використовують цілий лист норі, а не половинку як для МакіСуші. Відповідно суші кухар може додати в цей рол кілька видів начинок, разнообразив його смак і звичайно ж додавши вагу. До речі, футомакі на відміну від класичних маки ролів важать від 200 до 300 грам і ріжуться нема на 6 а на 8 або навіть 12 шматочків.

 

 

Отже чому Футомакі роли стали популярні в Японії, а потім і в усьому світі?

Вся справа в смаку - додавання від двох до чотирьох видів начинок, робить ці роли незмінно багатше за різноманітністю смаків і кольорів, а ароматний лист норі - який покриває кожен Футо рол, додає до гармонії смаку, тонкий морський аромат японіі. 

Друзі давайте на чистоту, 
Багато з вас, вибираючи роли - часто не звертають уваги на Футомаки тому, що вони не прикрашени як «Урамакі» або Філадельфіі. 
Радимо - коли наступного разу будете замовляти суші, обов'язково зверніть увагу на футо маки від Кото

 

І ось три головних причини причини чому варто замовити футомакі:

1 - вони містять на 25% більше начинки ніж уромакі

2 - вони більш доступні, ніж Філадельфії

3 - а ще вони, дуууже смачні❤️

З любов'ю Ваші Кото Суші.

 

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?