39:00
хвилин
Завантажуй наш застосунок
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса

Історія імені «КОТО» ?

10.06.2020

У таких випадках ми почухавши редакційні лапки, сідаємо в зручне крісло, беремо келих теплого молочка і вимовивши, «нуштож слухайте», починаємо розповідь:

 

Почалося все 14 місяців тому, коли нам в офіс принесли кошеня, дрібного і нахабного настільки нахабного що першим що він зробив, оголосив що стіл директора тепер его?

Підсидів боса подумали ми і змирилися так і стали називати кошеня «БОС» ?

Дуже скоро ми зіткнулися з проблемою, так як наш директор злякано відкидав домашній сендвіч з за крику секретарки: «БОС НЕ жери ЦЕ».

Довелося нам лізти в гугл для пошуку нового імені, для боса, ну для того що кіт, який, не для Олександра Вікторовича звичайно

 

Ім'я Котей - прийшло до нас не відразу, нам допоміг гугл, який радісно повідомив нам, що Котей на Японському означає «ИМПЕРАТОР».

До речі саме тому найбільший наш сет носить названий «котей»

 

Але чому КОТО⁉️ Та все тому, що наш допитливий розум, який набравшись інформації з викіпедіі, якраз кипів над: коротким, ємким і теплою назвою для майбутньої доставки суші??

Ну і виявилося, що КОТО на японському, означає «РІЧ»

 

Ну а що ідея подумали ми! Адже кінцевою метою було зробити круту річ або «YOI KOTO» для наших клієнтів. Вийшло у нас добре чи ні, вирішувати тільки вам?❤️?

slide
Топові роли на думку наших клієнтів 🔥
22.02.2024
Значить зробили ми тут невелике опитування серед клієнтів, подивились на те, які суші найчастіше замовляють і що ж ото виходить? Зробили цілу підбірку! Тому прямо зараз радимо замовити та читати, поки очікуєте доставку. Бо там така пожежа несеться…
slide
Wok, Пад Тай, Удон - у чому там все ж таки відмінність?
08.02.2024
Наші кото-експерти шарять, і зараз вам все розкажуть. Сідаймо зручніше і розпочинаємо. Бо ця страва (а точніше страви) стоять на ряду з ролами, піццею та іншими легендарними фаст-фудами. Порада від котиків: інформація краще засвоюється, якщо одразу замовити Пад Тай у КОТО і потім вже смакувати та читати. Там стільки видів... ви точно знайдете варіант собі по смаку!
slide
Як бізнес допомагає воїнам?
08.02.2024
Від суші до окопних свічок? Так! Адже наших реаліях можливо і не таке, згодні?