39:00
хвилин
Скачай наш додаток
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса
Наруто

Наруто

32 шт | 830 г
32 шт | 830 г
Склад:
Каліфорнія з лососем , Філадельфія в ікрі тобіко , Тайчі , Ролл з лососем та огірком
Ккал:
138 ккал (БЖУ 8, 6, 13) на 100 г
Варто спробувати:
Філадельфія L 2.0
399 грн
Балунабалі
429 грн
МащіСо
319 грн

Замовити суші сет

 можна з будь-якого приводу, це може бути і день народження або корпоратив ну або просто невелика вечірка з друзями вдома. Будь-яка поважаюча себе доставка суші завжди має в меню саме ті суші сети, які найкраще підходять під різні приводи.

Доступні або Преміальні. Великі і набори ролів на 2 персони. Вся принадність суші сетів в тому, що ви не просто замовляєте суші доступніше, а ще й в тому, що кожен суші сет підібраний таким чином, щоб кожен набір ролів відмінно поєднувався з іншими ролами в замовленні.

 Суші сет «Наруто» це ідеальне поєднання ролів, для тих хто любить затишні вечори на двох. Коли все, що вам хочеться зробити це замовити суші і насолодитися компанією коханої людини.

 Доставка суші сету наруто

 - займе рівно 39 хвилин, в будь-яку точку де здійснює доставку сервіс котосуші, просто уявіть ви оформите замовлення, виберете хороший фільм - дістанете келихи і розіллєте туди улюблений напій. І Суші набір від Котосуші буде вже у вас вдома. А якщо ви не знаєте, що подивитися то рекомендуємо «Наруто» адже суші сет, "Наруто" названий на честь легендарної серії яка підкорила весь світ, своїми ідеями та ідеалами.

 

Це доступний і смачний суші набір, для тих хто любить весело проводити час в колі друзів за переглядом улюбленого серіалу.

 

У складі цього сету, 4 ролу.

 

Каліфорнія з лососем

Філадельфія в ікрі тобіко

Тайчи

Ролл з лососем і огірком

 Кожен з них ідеально збалансований, а в наборі ці суші роли ще й доступніше. Спробуйте!