39:00
хвилин
Скачай наш додаток
OLEUS - cоздание сайтов для бизнеса
Подвійний дракон

Подвійний дракон

8 шт | 290 г
8 шт | 290 г
Склад:
лосось, вугор копчений, огірок, авокадо, сир філадельфія, тобіко, соус світ чілі, соус унагі
Ккал:
120 ккал (БЖУ 5, 4, 16) на 100 г
Варто спробувати:
ЙоМаХо
159 грн
Тайчі
139 грн
Ролл з вугрем та ананасом
109 грн

А за горами, за морями, далеко,

Де люди не бачать, і боги не вірять.

Там той останній в моєму племені легко

Розправить крила - залізні пір'я.

На відміну від тих драконів, про які розповідалося в наших легендах і казках, японські – ніколи не зображувалися злими, які викрадали юних дів, а описувалися як великодушні дарувальники щастя і багатства. Японці вважали драконів найсильнішими та наймогутнішими створіннями на Землі після богів. Це дуже красиві істоти, наділені величезними знаннями і мудрістю. Епітет «драконоликий»  застосовувався тільки до японських імператорів.

У сучасній Японії зберігається таке ж тремтливе і шанобливе ставлення до драконів. Його заслуговує і цей рол.

Подвійний Дракон сподобається тим, що він різний! Одну його частину ми робимо з лососем, який має делікатний і ніжний смак, іншу – з копченим вугром, чемпіоном по вишуканості і м'якості. Таким чином, це рол, в якому Ви отримуєте цілих два!

Лосось і копчений вугор в Подвійному Драконі доповнюється вершковим сиром філадельфія, що має м'який, солодкий, але помірно виражений смак, та ікрою летючої риби Тобіко, з копчено-солонуватим присмаком і хрусткою текстурою. Такий рол буде доречний для романтичної вечері, офісного перекусу і зустрічі з друзями, і Вам обов'язково варто його спробувати!